Hakkımda

Buraya çok fazla biyografik bilgi yazmaya gerek duymuyorum. Temel amacı deney ve iç dökme olan bir adreste buna çok gerek yok zaten ancak anonim bir karakter algısı da oluşturmamak için kendimi giriş seviyesinde de olsa tanıtayım…

İsmim malum. Memleketim ise Kahramanmaraş. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Daha öncesinde Boğaziçi Üniversitesinde 1 sene hazırlık, 2 sene de lisans eğitimi gördüm. Akabinde İTÜ’ye yatay geçiş yaptım. Ailenin memuriyeti dolayısıyla Türkiye’nin birçok yerinde ikamet ettim ,  illerimizin yüzde 80’ine de yolum illaki düştü.

Biraz merak biraz da belki işimize yarar düşüncesiyle bir web sitesi kurmayı amaçladım. Hosting, domain v.b. kavramların yönetimi hakkında en azından “Neymiş” sorusunun cevabını bulmaktı amaç biraz da. Lakin günün sonunda burası benim içimi dökebildiğim bir mecraya dönüşecek. Bu yazılar bazen teknik analiz, bazense sadece geyikten oluşacak. İlgi alanlarım olan otomotiv, teknoloji ve ekonomi alanlarında kafamı kurcalayan şeyleri ciddi ciddi araştırıp veri elde ettiğim zamanlar bu bilgileri de paylaşacağım elimden geldiğince.

Eğer bana bir şey söylemek veya beni eleştirmek arzu ederseniz iletişim kanallarından birinden ulaşmanız yeterli. (Hiçbir sosyal medya mecrasında hesaba sahip değilim. Dolayısıyla oralardan ulaşamazsınız )